Waarom uw woning in Nazareth-De Pinte verkopen met Immo Da Vinci?
Sinds 1 januari 2025 vormen Nazareth en De Pinte samen de fusiegemeente Nazareth-De Pinte, met deelgemeenten zoals Nazareth, Eke, De Pinte en Zevergem. De gemeente ligt strategisch langs de E17 en de N60, met vlotte verbindingen naar Gent, Kortrijk en de rest van Vlaanderen.
Treinverbindingen, buslijnen en fietsroutes zorgen voor een uitstekende bereikbaarheid. Gezinnen vinden er een breed aanbod aan scholen, sportclubs, jeugdverenigingen en lokale handel. Tegelijk blijft het landelijke karakter met veel groen, fiets- en wandelpaden en open ruimte goed bewaard.
Die combinatie van bereikbaarheid, leefkwaliteit en voorzieningen maakt woningen in Nazareth-De Pinte erg gegeerd. Dat vergroot de kans op een vlotte verkoop aan een sterke prijs.